Meciul din etapa a zecea a Superligii, dintre FC Botoşani şi UTA Arad, a fost întrerupt în minutul 21 după ce unui suporter i s-a făcut rău în tribună, iar medicii au intervenit.
Unui spectator aflat în tribuna suporterilor arădeni i s-a făcut rău, în timpul meciului de la Botoşani, iar arbitrul Vlad Baban a întrerupt meciul pentru a permite medicilor să intervină.
Partida a fost întreruptă timp de trei minute.
30 iulie - Maraton Profit News TV - Inteligența Artificială în Economie
![viewscnt](http://viewscnt.1616.ro/c.gif?id=21324815&pid=2701)
Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.