Inter Milano anunţă că are trei jucători infectaţi cu coronavirus

Inter Milano anunţă că are trei jucători infectaţi cu coronavirus

Clubul Internazionale Milano, la care este legitimat Ionuţ Radu, a anunţat, vineri, că trei dintre jucătorii săi au fost testaţi pozitiv cu coronavirus.

Jucătorii infectaţi sunt Alex Cordaz, Edin Dzeko şi Martin Satriano.

Testele s-au făcut joi, la Appiano Gentile.

Cei trei fotbalişti sunt în autoizolare la domiciliu.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră