Formaţia Neftci Baku, antrenată de Laurenţiu Reghecampf, a fost eliminată, joi seară, în turul trei preliminar al Conference League, după ce a pierdut cu 0-2 manşa secundă cu Rapid Viena.
În tur scorul a fost 2-1 pentru Neftci.
Joi, la Viena, gazdele s-au impus cu 2-0 după prelungiri, datorită golurilor marcate de Grull ’66 şi Druijf ‘112.
Evenimente
30 iulie - Maraton Profit News TV - Inteligența Artificială în Economie
![viewscnt](http://viewscnt.1616.ro/c.gif?id=20814091&pid=2701)
Urmărește-ne și pe Google News
Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.