Firea, după prima întâlnire cu directorii din Primărie: Este normal ca toţi angajaţii să urmeze ritmul impus de noul conducător al instituţiei sau să ne despărţim în mod elegant

Firea, după prima întâlnire cu directorii din Primărie: Este normal ca toţi angajaţii să urmeze ritmul impus de noul conducător al instituţiei sau să ne despărţim în mod elegant

Gabriela Firea, primarul general al Capitalei, a declarat, sâmbătă, după prima întâlnire cu directorii din instituţie, că este normal ca toţi angajaţii angajaţii să urmeze ritmul impus de noul conducător al instituţiei sau "să ne despărţim în mod elegant", dând exemplul directorului general al Administraţiei Spitalelor şi Serviciilor Medicale Bucureşti, Virgil Păunescu, care şi-a dat demisia.

Recomandările editorilor
Ultima oră