Sebastian Bodu, numit în cadrul aparatului propriu al vicepremierului Kelemen Hunor

Sebastian Bodu, numit în cadrul aparatului propriu al vicepremierului Kelemen Hunor

Fostul consilier de stat în aparatul premierului Ludovic Orban Sebastian Bodu a fost numit, luni seară, în cadrul aparatului propriu al vicepremierului Kelemen Hunor.

În Monitorul Oficial a fost publicată, luni seară, decizia privind numirea lui Sebastian Bodu în funcţia de consilier de stat în cadrul aparatului propriu de lucru al viceprim-ministrului. 
 
Decizia a fost luată de premierul Florin Cîţu, la propunerea vicepremierului Kelemen Hunor. 
 
Sebastian Bodu a fost consilier de stat în cadrul Cancelariei premierului Ludovic Orban şi a fost eliberat din funcţie în 12 ianuarie. 
 
viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră