Deputata Rodica-Luminiţa Barcari revine în grupul parlamentar al PNL, a anunţat liderul deputaţilor liberali Gabriel Andronache.
Aceasta a solicitat conducerii Camerei Deputaţilor să ia act de revenirea sa, ca membru, în grupul parlamentar al PNL din Camera Deputaţilor.
Evenimente
30 iulie - Maraton Profit News TV - Inteligența Artificială în Economie
În urma redobândirii calităţii de membru al grupului parlamentar al PNL, Luminiţa Barcari îşi va relua activitatea în Comisia de învăţământ a Camerei Deputaţilor, conform pregătirii sale profesionale, a mai spus Gabriel Andronache.
Pe 28 octombrie 2021, Luminiţa Barcari îşi anunţa retragerea din grupul parlamentar PNL începând de la 1 noiembrie şi faptul că rămâne simplu membru al partidului.
![viewscnt](http://viewscnt.1616.ro/c.gif?id=20571254&pid=2701)
Urmărește-ne și pe Google News
Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.