Judecătorii despre "stăpânii" de sclavi din Berevoeşti: Un comportament sălbatic, privesc victimele ca pe o marfă

Judecătorii despre "stăpânii" de sclavi din Berevoeşti: Un comportament sălbatic, privesc victimele ca pe o marfă

Judecătorii de la Tribunalul Argeş şi-au motivat decizia de arestare preventivă a celor 37 de romi acuzaţi de răpire şi lipsire de libertate, arătând despre aceştia că au un comportament sălbatic şi că ignoră valorile fiiintei umane.

Recomandările editorilor
Ultima oră