Grefierii de la mai multe instanţe din ţară protestează faţă de legea salarizării

Grefierii de la mai multe instanţe din ţară protestează faţă de legea salarizării
Grefierii de la mai multe instanţe din ţară protestează faţă de legea salarizării

Grefierii de la mai multe instanţe din ţară protestează, începând de luni, faţă de legea salarizării, a declarat preşedintele Projust, Ştefania Teleman, susţinând că această categorie profesională pierde venituri prin noua lege şi că reprezentanţii acesteia nu au fost invitaţi la negocieri cu decidenţii politici.

Recomandările editorilor
Ultima oră