Dosarul de fraudă cu fonduri europene al fostului preşedinte al Consiliului Judeţean Argeş Constantin Nicolescu, trimis de instanţa supremă la Curtea de Apel Bucureşti, spre rejudecare

Dosarul de fraudă cu fonduri europene al fostului preşedinte al Consiliului Judeţean Argeş Constantin Nicolescu, trimis de instanţa supremă la Curtea de Apel Bucureşti, spre rejudecare

Dosarul în care fostul preşedinte al Consiliului Judeţean Argeş Constantin Nicolescu este acuzat de fraudă cu fonduri europene, în cazul reconstrucţiei a două poduri, a fost trimis, miercuri, de instanţa supremă, spre rejudecare, la Curtea de Apel Bucureşti.

Recomandările editorilor
Ultima oră