Incendiu la o casă din Sectorul 1 / Pompierii intervin cu mai multe autospeciale / Nu sunt anunţate victime

Incendiu la o casă din Sectorul 1 / Pompierii intervin cu mai multe autospeciale / Nu sunt anunţate victime

Pompierii intervin, sâmbătă, la un incendiu izbucnit la o casă din Sectorul 1. Nu sunt anunţate victime.

”Acţionăm cu 6 autospeciale de stingere cu apa şi spumă, o autoscară, o descarcerare şi un echipaj SMURD pentru stingerea unui Incendiu produs la o casa pe str Adalin, Sector 1”, a anunţat, sâmbătă, ISU Bucureşti-Ilfov. 
 
Sursa citată a precizat că incendiul se manifestă pe o suprafaţă de aproximativ 150 de metri pătraţi. 
 
”Până la acest moment nu sunt victime”, anunţă sursa citată. 
viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră