Doi ruşi au fost arestaţi preventiv după ce au spart două bancomate din Capitală

Doi cetăţeni ruşi au fost arestaţi preventiv de magistraţii Tribunalului Bucureşti, fiind acuzaţi că au spart două bancomate din Capitală, de unde au reuşit să sustragă aproape 250.000 de lei.

Recomandările editorilor