Un fost şef de staţie în cadrul Radiocom a fost numit directorul general al societăţii, după demisia fostului manager

Consiliul de administraţie al Societăţii Naţionale de Radiocomunicaţii (Radiocom), companie de stat specializată în difuzarea programelor radio şi TV, a decis vineri numirea lui Mircea Herăstrău, fost şef de staţie TV în cadrul companiei, în funcţia de director general.

Recomandările editorilor
Ultima oră