Planul privind protestul naţional al transportatorilor din România rămâne în picioare, iar acesta va avea loc în luna iunie dacă legea RCA nu va fi votată în Parlament până atunci sau dacă Guvernul nu adoptă o ordonanţă de urgenţă pentru a introduce prevederile noii legislaţii, a declarat marţi, pentru News.ro, preşedintele Confederaţiei Operatorilor şi Transportatorilor Autorizaţi din România (COTAR), Vasile Ştefănescu.
VREI SĂ CITEŞTI ACEST ARTICOL?
Pentru a citi tot articolul, intră în contul tău introducând mai jos datele de înregistrare. Dacă nu ai cont, contactează-ne la .
Zona de Flux este rezervată abonaților. Daca nu aveți încă un cont, va rugam sa ne contactati.



























