Şefii Transgaz au semnat un nou memorandum cu Socar privind AGRI

Şefii Transgaz au semnat un nou memorandum cu Socar privind AGRI

Transportatorul naţional de gaze Transgaz a semnat cu compania petrolieră Socar, controlată de statul azer, un memorandum privind construcţia de terminale necesare importului de gaze naturale lichefiate (GNL) în cadrul proiectului AGRI, potrivit agenţiei azere de presă Azertac News.

Recomandările editorilor
Ultima oră