Hidroelectrica a câştigat încă două procese cu "băieţii deştepţi". Borza: "Au mai rămas patru. Au folosit toate tertipurile că să tergiverseze procesele"

Hidroelectrica a câştigat încă două procese cu "băieţii deştepţi". Borza: "Au mai rămas patru. Au folosit toate tertipurile că să tergiverseze procesele"

Compania Hidroelectrica, producător de energie electrică din hidrocentrale, a câştigat încă două procese, din cele 75 intentate de aşa-numiţii ”băieţi deştepţi” din energie, cu firmele Energy Holding şi EFT, iar acum mai are pe rol patru procese, a declarat luni, pentru News.ro, administratorul judiciar al companiei, Remus Borza.

Recomandările editorilor
Ultima oră