Director Orange: Patru operatori de telefonie mobilă poate fi cam mult pentru piaţa din România

Director Orange: Patru operatori de telefonie mobilă poate fi cam mult pentru piaţa din România
Noul CEO al Orange România, Liudmila Climoc, alături de adjunctul şefului grupului francez Orange, Gervais Pellisser.

Patru operatori de telefonie mobilă în România poate fi cam mult, având în vedere dimensiunea pieţei locale, a declarat adjunctul şefului grupului francez Orange, Gervais Pellisser, în cadrul conferinţei de presă la care a fost prezent şi noul şef al Orange România, Liudmila Climoc, fost director general al Orange Moldova.

Recomandările editorilor