CNADNR: Şoferii nu mai pot plăti de joi rovinieta în benzinăriile MOL preluate de la Agip

CNADNR: Şoferii nu mai pot plăti de joi rovinieta în benzinăriile MOL preluate de la Agip

Şoferii nu mai pot plăti de joi rovinieta în benzinăriile MOL preluate de la Agip, administrate în prezent de compania MOL Retail Comerţ, fosta Eni România, activitatea de încasare a banilor fiind întreruptă pentru o perioadă nedeterminată, potrivit unui comunicat publicat joi de Compania Naţională de Autostrăzi şi Drumuri Naţionale din România (CNADNR).

Recomandările editorilor
Ultima oră