Cel mai scump BMW vândut în România de la începutul acestui an a costat 174.000 de euro

Cel mai scump BMW vândut în România de la începutul acestui an a costat 174.000 de euro

Cel mai scump autoturism vândut de BMW Group pe piaţa locală, în primul trimestru al acestui an, a fost un model Seria 7 cu tracţiune integrală, care a costat 145.000 de euro, fără TVA, acesta fiind cel mai bun început de an din istoria mărcii în România, potrivit datelor furnizate News.ro de companie.

Recomandările editorilor
Ultima oră