Marian Barbu va arbitra meciul de vineri din Superligă

Marian Barbu va arbitra meciul de vineri din Superligă

Arbitrul Marian Barbu va conduce la centru partida FC Rapid – UTA Arad, care se va disputa vineri, de la ora 20.30, în etapa a opta a Superligii.

Barbu va fi ajutat la cele două linii de George Florin Neacşu şi Marius Badea.

În camera VAR se vor afla Cătălin Popa şi Florin Andrei, arbitru de rezervă va fi Vlad Baban şi observator Cristian Nica.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor