Starea celor doi copii internaţi cu sindrom hemolitic uremic la Bucureşti şi la Iaşi este, în continuare, gravă

Starea celor doi copii internaţi cu sindrom hemolitic uremic la Bucureşti şi la Iaşi este, în continuare, gravă

Starea celor doi copii internaţi cu sindrom hemolitic uremic în Spitalul "Marie Curie" din Capitală, respectiv în Spitalul "Sfânta Maria" din Iaşi este, în continuare, gravă, potrivit medicilor.

Recomandările editorilor
Ultima oră