Două persoane rănite în urma unui accident produs între Tulcea şi Constanţa. Un microbuz s-a răsturnat

Scris de News.ro |
Două persoane rănite în urma unui accident produs între Tulcea şi Constanţa. Un microbuz s-a răsturnat

Două persoaneau fost rănite luni, în urma unui accident produs între Tulcea şi Constanţa, în care au fost implicate două autoturisme şi un microbuz de transport persoane.

Distribuie pe Facebook Distribuie pe X Distribuie pe Email

”Pe DN 22 Constanţa-Tulcea, între localităţile Mihai Viteazu şi Cogealac, judeţul Constanţa, s-a produs un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme şi un microbuz de transport persoane”, anunţă Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române.

În urma impactului, microbuzul s-a răsturnat, iar două persoane au suferit leziuni, fiind evaluate medical la faţa locului.

Traficul rutier se desfăşoară alternativ, pe un fir.

 

 

Evenimente
26 mai Energy Road - Energie la tine acasă
10 iunie Perspectivele macroeconomice şi fiscale ale României
viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor