Dâmboviţa: Patru turişti au căzut cu maşina într-o râpă de zece metri; jandarmii au scos autoturismul cu un buldoexcavator. FOTO, VIDEO

Dâmboviţa: Patru turişti au căzut cu maşina într-o râpă de zece metri; jandarmii au scos autoturismul cu un buldoexcavator. FOTO, VIDEO
FOTO: Inspectoratul de Jandarmi Judeţean Dâmboviţa

Patru turişti, între care un copil, au căzut cu maşina într-o râpă de aproximativ zece metri, pe drumul care duce pe platoul Padina din Munţii Bucegi, ei cerând ajutorul jandarmilor montani ca să scoată autovehiculul. Persoanele au ieşit singure din maşină, aceasta fiind scoasă de către echipa de intervenţie cu ajutorul unui buldoexcavator.

Recomandările editorilor
Ultima oră