EXCLUSIV: Firmele de telefonie, mai reclamate decât băncile la Protecţia Consumatorilor de către clienţii nemulţumiţi

EXCLUSIV: Firmele de telefonie, mai reclamate decât băncile la Protecţia Consumatorilor de către clienţii nemulţumiţi
FOTO: Shutterstock

Firmele de telefonie au fost, anul trecut, cele mai reclamate la Autoritatea Naţională pentru Protecţia Consumatorilor (ANPC), cu peste 9.200 de plângeri depuse, în timp ce băncile s-au situat pe locul al doilea după numărul nemulţumirilor, arată datele transmise, la solicitarea News.ro, de către ANPC.

Recomandările editorilor
Ultima oră