Cătălin Homor, CNADNR: Se duce o campanie de boicotare a măsurilor pe care le-am luat

Cătălin Homor, CNADNR: Se duce o campanie de boicotare a măsurilor pe care le-am luat

Directorul Companiei Naţionale de Autostrăzi şi Drumuri Naţionale (CNADNR) Cătălin Homor a declarat, luni, într-o conferinţă de presă, că măsurile luate în cele patru luni de când a preluat şefia CNADNR au atras acţiuni de boicotare a companiei.

Recomandările editorilor
Ultima oră