Primarul municipiului Timişoara, Nicolae Robu, despre Rapid: Nu cerşim un loc în Liga I, pretindem aplicarea legii

Primarul municipiului Timişoara, Nicolae Robu, despre Rapid: Nu cerşim un loc în Liga I, pretindem aplicarea legii

Primarul municipiului Timişoara, Nicolae Robu (PNL) a declarat, marţi, într-o conferinţă de presă, că cere aplicarea legii în cazul echipei de fotbal Politehnica Timişoara şi că speră ca DNA să se sesizeze în cazul Rapid Bucureşti.

Recomandările editorilor
Ultima oră