Formaţia Poli Timişoara a terminat la egalitate, marţi, scor 1-1, partida amicală disputată în compania echipei CS Baloteşti, în stagiul de pregătire de la Poiana Braşov.

Ilfovenii au deschis scorul în minutul 35, iar pentru Poli Timişoara a înscris Doman, în minutul 75.

Formaţia timişoreană a început jocul în următoarea formulă: Straton – Creţu, Melinte, Şeroni, Ţigănaşu – Artean, Soljic – Munteanu, Vaşvari, Bîrnoi – Bud.

Au mai evoluat: Smaranda, Curileac, Străuţ, Haruţ, Cânu, Bocşan, Covalschi, Croitoru, Oprea, Ciucur, Doman, Drăghici, Bianconi.

Meciul cu Baloteşti a fost ultimul al timişorenilor în cantonamentul din Poiana Braşov.