Neymar ar putea fi comentator TV, dacă nu va fi convocat în lotul Braziliei pentru CM

Neymar ar putea fi comentator TV, dacă nu va fi convocat în lotul Braziliei pentru CM

Dacă Neymar va face parte din lotul Brazilia pentru următoarea Cupa Mondială ştie numai Carlo Ancelotti. Dar atacantul brazilian are un plan B.

Jucătorul de la Santos nu a fost convocat de antrenorul italian la ultima reuniune a Seleçao şi pare să fie departe de planurile fostului antrenor al Real Madrid. Dacă prezenţa sa pe continentul american în această vară rămâne, aşadar, incertă, fostul jucător al PSG are deja un plan B.

Conform informaţiilor furnizate de Craque Neto, fost jucător brazilian, Neymar ar putea să se alăture echipei Cazé TV pentru a transmite gratuit competiţia pe YouTube.

„Dacă nu va fi convocat, Neymar va merge la Cazé TV pentru a comenta Cupa Mondială”, a afirmat astfel Craque Neto, asigurând că jucătorul va fi prezent „într-un fel sau altul”, pe teren sau în spatele unui microfon.

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră