Naţionala Argentinei a remizat cu Germania, scor 2-2, în meci amical, după ce a fost condusă cu 2-0

Naţionala Argentinei a remizat cu Germania, scor 2-2, în meci amical, după ce a fost condusă cu 2-0

Naţionala Argentinei a remizat cu selecţionata Germaniei, scor 2-2, miercuri, la Dortmund, după ce a fost condusă cu 2-0, într-un meci amical.

Pentru Germania au marcat Serge Gnabry '15 şi Kai Havertz '22.

Golurile Argentinei au fost înscrise de Lucas Alario '66 şi Lucas Ocampos '85.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră