Naţionala Argentinei a remizat cu selecţionata Germaniei, scor 2-2, miercuri, la Dortmund, după ce a fost condusă cu 2-0, într-un meci amical.
Pentru Germania au marcat Serge Gnabry '15 şi Kai Havertz '22.
Golurile Argentinei au fost înscrise de Lucas Alario '66 şi Lucas Ocampos '85.



























