Marian Barbu şi Vlad Baban arbitrează meciurile de luni din Superligă

Marian Barbu şi Vlad Baban arbitrează meciurile de luni din Superligă

Arbitrii Marian Barbu şi Vlad Baban vor conduce la centru partidele care se vor disputa, luni, în etapa a 20-a a Superligii.

Brigăzile de la cele două confruntări:

Farul Constanţa – UTA Arad, ora 17.30

Arbitri: Marian Barbu – Mircea Mihail Grigoriu, Adrian Vornicu – Mihai Ene

Arbitri VAR: Iulian Dima, Vasile Marinescu

Observatori: Corneliu Fecioru, Bogdan Buhuş

Unirea Slobozia – FCSB, ora 20.30

Arbitri: Vlad Baban – Mihai Marius Marica, Daniel Mitruţi – Eduard Ioniţă

Arbitri VAR: Sorin Costreie, Stelian Slabu

Observatori: Eduard Dumitrescu, Constantin Stătescu

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor