Liga 2: Poli Iaşi a învins Metalul Buzău, scor 2-1. Golul victoriei, marcat din penalti în minutul 90+3

Liga 2: Poli Iaşi a învins Metalul Buzău, scor 2-1. Golul victoriei, marcat din penalti în minutul 90+3

Echipa Poli Iaşi a învins sâmbătă, pe teren propriu, scor 2-1, formaţia Metalul Buzău, în etapa a 7-a a Ligii a II-a.

Pentru Poli Iaşi au marcat Hrib, în minutul 15, şi Ştefanovici (penalti - 90+3), iar pentru Metalul a punctat prin Robu, în minutul 59.

Duminică, 21 septembrie

ora 11:00

ASA Tg. Mureş – Ceahlăul Piatra Neamţ 

Marţi, 23 septembrie

ora 19:00

Chindia Târgovişte – Steaua Bucureşti.

 

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Recomandările editorilor
Ultima oră