Germanul Felix Zwayer va conduce finala Ligii Europa, dintre echipele Tottenham şi Manchester United, care se va disputa la 21 mai, la Bilbao.

Distribuie pe Facebook Distribuie pe X Distribuie pe Email

Ivana Martinčić (Croaţia) va conduce finala Ligii Campionilor la feminin, Arsenal – Barcelona (24 mai), care se va disputa la Lisabona.

Bosniacul Irfan Peljto  a fost delegat la ultimul act din Conference League, Chelsea – Real Betis (28 mai), la Wroclaw.

Evenimente
26 mai Energy Road - Energie la tine acasă
10 iunie Perspectivele macroeconomice şi fiscale ale României

De asemenea, finala Ligii Naţiunilor din acest an va fi arbitrată de Sandro Schärer (Elveţia). Finala va avea loc la 8 iunie, la Munchen.

Finala celei mai importante competiţii intercluburi, Liga Campionilor, va fi arbitrată de românul Istvan Kovacs,

viewscnt
Urmărește-ne și pe Google News

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.