Florin Andrei arbitrează meciul Rapid - Sepsi OSK, de luni, din Superligă

Florin Andrei arbitrează meciul Rapid - Sepsi OSK, de luni, din Superligă

Arbitrul Florin Andrei va conduce la centru meciul Rapid - Sepsi OSK, care va avea loc, luni, de la ora 20.30, în etapa a patra din play-off-ul Superligii.

Florin Andrei va fi ajutat de Mircea Grigoriu şi Adrian Vornicu.

În Camera VAR se vor afla Iulian Dima şi Florian Vişan.

Rezervă va fi Andrei Antonie, iar observatori Liviu Ciobotariu şi Dan Potocianu.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră