Al Nassr a fost eliminată în semifinalele Cupei Arabiei Saudite. Cristiano Ronaldo, nervos la pauza meciului. Care a fost motivul - VIDEO

Al Nassr a fost eliminată în semifinalele Cupei Arabiei Saudite. Cristiano Ronaldo, nervos la pauza meciului. Care a fost motivul - VIDEO
Foto: Twitter

Echipa saudită Al Nassr a pierdut meciul cu Al-Wehda, din semifinalele Cupei Arabiei Saudite, scor 0-1, iar Cristiano Ronaldo a atras atenţia după ce, la pauza meciului, a strigat în direcţia băncii tehnice a grupării sale.

Potrivit imaginilor devenite virale, portughezul de 38 de ani a fost nervos la pauză, în timp ce se îndrepta spre vestiare. 

Conform presei portugheze, el ar fi cerut să se aducă apă la marginea terenului.

 

Meciul de luni seară, arbitrat de Radu Petrescu, s-a încheiat cu victoria formaţiei Al-Wehda prin golul marcat de Jean-David Beauguel , în minutul 23.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră