Subprefectul de Timiş Eugen Dogariu şi-a dat demisia din funcţie; vrea să candideze pentru un mandat de parlamentar

Subprefectul judeţului Timiş Eugen Dogariu şi-a dat demisia din funcţie vineri, el spunând că îşi doreşte să candideze pentru un mandat de deputat la alegerile din luna decembrie.

Recomandările editorilor
Ultima oră