Nicolae Robu a fost învestit pentru cel de-al doilea mandat de primar al municipiului Timişoara

Nicolae Robu a fost învestit pentru cel de-al doilea mandat de primar al municipiului Timişoara
Nicolae Robu a fost învestit pentru cel de-al doilea mandat de primar al municipiului Timişoara

Primarul Timişoarei, Nicolae Robu, a depus, vineri, jurământul pentru cel de-al doilea mandat în funcţia de edil al acestui municipiu, el spunând că are mari emoţii deoarece este ”un om sensibil”.

Recomandările editorilor
Ultima oră