Municipiul Timişoara, inclus într-un program al MS pentru deschiderea unei clinici specializată în operaţii pe cord la copii

Municipiul Timişoara, inclus într-un program al MS pentru deschiderea unei clinici specializată în operaţii pe cord la copii
Municipiul Timişoara, inclus într-un program al MS pentru deschiderea unei clinici specializată în operaţii pe cord la copii

Municipiul Timişoara a fost inclus într-un program al Ministerului Sănătăţii, în cadrul unui protocol cu medici din Italia, pentru deschiderea unei clinici specializate în operaţii pe cord la copii, a anunţat dr. Constantin Luca, managerul Institutului de Boli Cardiovasculare Timişoara.

Recomandările editorilor
Ultima oră