Peste 200 de alegători din Republica Moldova s-au prezentat la secţia de votare din Timişoara, până la orele prânzului

Peste 200 de alegători din Republica Moldova s-au prezentat la secţia de votare din Timişoara, până la orele prânzului
Peste 200 de alegători din Republica Moldova s-au prezentat la secţia de votare din Timişoara, până la orele prânzului

Peste 200 de alegători, majoritatea tineri, au venit duminică, la secţia de votare de la Colegiul Naţional de Artă ”Ion Vidu” din Timişoara pentru a vota la al doilea tur de scrutin al alegerilor prezidenţiale din Republica Moldova. La Timişoara nu s-au format cozi la secţia de votare, şi nici nu s-au înregistrat incidente.

Recomandările editorilor
Ultima oră