Premierul Ilie Bolojan le-a mulţumit femeilor, în mesajul transmis de 8 Martie, pentru sprijinul pe care îl oferă familiilor şi pentru tot ceea ce fac ”în comunităţi, în serviciile publice sau în companii”. Liderul PSD, Sorin Grindeanu, a avut un mesaj scurt.
”La mulţi ani, doamnelor şi domnişoarelor! Vă mulţumesc pentru sprijinul pe care îl oferiţi familiilor dumneavoastră şi pentru tot ceea ce faceţi în comunităţi, în serviciile publice sau în companii”, a transmis Ilie Bolojan, de 8 Martie, într-o postare pe Facebook.
La rândul său, liderul PSD, Sorin Grindeanu, a avut un mesaj scurt: ”La mulţi ani tuturor doamnelor şi domnişoarelor!”.




























