Prim-vicepreşedintele PSD, Sorin Grindeanu, care este şi candidat al PSD Timiş pentru Camera Deputaţilor, a votat la Secţia nr. 40 din Timişoara. El a sosit la secţia de votare, singur si a stat puţin la coadă, înainte de a intra la vot.
Sorin Grindeanu a declarat că a votat pentru o guvernare responsabilă.
Evenimente
26 mai Energy Road - Energie la tine acasă
10 iunie Perspectivele macroeconomice şi fiscale ale României
10 iunie Perspectivele macroeconomice şi fiscale ale României
”Am votat pentru siguranţa unei guvernări responsabile care să nu folosească pandemia pentru a-şi bate joc de români, am votat pentru schimbare, am votat cu gândul că votul fiecărui român de astăzi, şi îi îndemn pe români să meargă la vot, poate salva România”, a declarat Sorin Grindeanu la ieşirea de la urne.

Urmărește-ne și pe Google News
Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.