Un tren InterRegio Timişoara-Bucureşti a avut o întârziere de 70 de minute, din cauza unei şine de cale ferată care s-a rupt

Un tren InterRegio Timişoara-Bucureşti a avut o întârziere de 70 de minute, din cauza unei şine de cale ferată care s-a rupt
FOTO: Inquam Photos/ George Calin

Un tren InterRegio care circula pe ruta Timişoara- Bucureşti a avut, vineri, o întârziere de aproximativ 70 de minute, din cauza unei şine de cale ferată care s-a rupt în apropiere de gara din Băile Herculane.

Recomandările editorilor
Ultima oră