Un copil de doi ani a căzut de la etajul 9 al unui bloc din Timişoara

Un copil de doi ani a căzut de la etajul 9 al unui bloc din Timişoara

Un băieţel în vârstă de doi ani a căzut duminică de la etajul 9 al unui bloc din Timişoara.

"Poliţiştii au fost sesizaţi cu privire la faptul că un băieţel de 2 ani a căzut de la etajul 9 al unui imobil situat pe raza municipiului Timişoara", anunţă Poliţia.

Copilul a fost transportat la spital, iar poliţia face cercetări în acest caz.

"Poliţiştii efectuează cercetări pentru a stabili cu exactitate împrejurările producerii incidentului. În cauză vor fi dispuse măsuri legale", se arată în comunicatul Poliţiei.

viewscnt

Articolul de mai sus este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi un mail pe adresa abonamente@news.ro.

Află mai multe despre
Recomandările editorilor
Ultima oră