Trei turişti sârbi rătăciţi pe Muntele Semenic, căutaţi de salvamontişti şi jandarmi montani

Trei turişti sârbi rătăciţi pe Muntele Semenic, căutaţi de salvamontişti şi jandarmi montani

Trei turişti sârbi care, miercuri după-amiază, au plecat de pe Muntele Semenic spre Văliug şi nu au mai ajuns la destinaţie sunt căutaţi de jandarmii montani şi de salvamontiştii din judeţul Caraş-Severin.

Recomandările editorilor