Timişoara: Tramvai plin cu călători, scăpat de sub control după ce vatmanul a leşinat şi a căzut din garnitură. Tramvaiul a trecut prin două intersecţii fără să fie condus

Timişoara: Tramvai plin cu călători, scăpat de sub control după ce vatmanul a leşinat şi a căzut din garnitură. Tramvaiul a trecut prin două intersecţii fără să fie condus
FOTO: Liliana Iedu/ News.ro

Un tramvai plin cu călători din Timişoara a fost scăpat de sub control, vineri supă-amiază, după ce vatmanul a leşinat şi a căzut din garnitură, pasagerii începând să bată cu pumnii în geamuri pentru a fi salvaţi, în condiţiile în care tramvaiul a trecut prin două intersecţii semaforizate fără să fie condus.

Recomandările editorilor
Ultima oră