Timişoara: Mama copilului de şase ani înjunghiat mortal de tatăl său, care apoi s-a sinucis, internată la Psihiatrie

Mama copilului de şase ani înjunghiat mortal de către tatăl său, care apoi s-a sinucis, a fost internată la Clinica de Psihiatrie din Timişoara, din cauza şocului.

Recomandările editorilor