Timişoara: Două femei au fost recuperate de pompieri dintr-o maşină rămasă blocată sub un pod, din cauza unei ploi puternice - FOTO

Timişoara: Două femei au fost recuperate de pompieri dintr-o maşină rămasă blocată sub un pod, din cauza unei ploi puternice - FOTO
FOTO: ISU Banat

Pompierii au intervenit, luni, în Timişoara pentru evacuarea apei din mai multe curţi inundate, precum şi pentru recuperarea a două femei dintr-o maşină rămasă blocată sub un pod, din cauza apei adunate în zonă ca urmare a unei ploi puternice.

Recomandările editorilor
Ultima oră