Timiş: Doi sârbi care au încercat să introducă în România 12 kilograme de canabis, prinşi de poliţişti şi duşi la audieri

Doi cetăţeni sârbi care au încercat să introducă în România 12 kilograme de canabis puse într-o şacosă au fost prinşi de poliţiştii de frontieră de la Moraviţa, judeţul Timiş, şi duşi la audieri la sediul DIICOT.

Recomandările editorilor
Ultima oră