Timiş: Doi albanezi prinşi la graniţa cu Serbia în timp ce încercau să intre ilegal în ţară, pe câmp - VIDEO

Timiş: Doi albanezi prinşi la graniţa cu Serbia în timp ce încercau să intre ilegal în ţară, pe câmp - VIDEO
FOTO: Poliţia de Frontieră

Poliţiştii de frontieră de la Moraviţa au depistat doi cetăţeni albanezi care veneau din Serbia şi încercau să intre ilegal în România. Migranţii au fost descoperiţi pe câmp, cu ajutorul camerelor de termoviziune.

Recomandările editorilor
Ultima oră