Timiş: Cincisprezece migranţi prinşi în timp ce încercau să intre ilegal în ţară din Serbia - FOTO

Timiş: Cincisprezece migranţi prinşi în timp ce încercau să intre ilegal în ţară din Serbia - FOTO
FOTO: Poliţia de Frontieră

Poliţiştii de frontieră de la Sânnicolau Mare, judeţul Timiş, au prins 15 migranţi care încercau să intre ilegal în ţară din Serbia, patru dintre aceştia fiind cetăţeni din Kosovo care erau la a doua tentativă de a ajunge în Ungaria.

Recomandările editorilor
Ultima oră