Timiş: Cincisprezece migranţi depistaţi de poliţiştii de frontieră în timp ce încercau să intre ilegal în ţară, din Serbia

Timiş: Cincisprezece migranţi depistaţi de poliţiştii de frontieră în timp ce încercau să intre ilegal în ţară, din Serbia
FOTO: Poliţia de Frontieră

Poliţiştii de frontieră din judeţul Timiş, în cooperare cu jandarmii, au depistat, în ultimele 12 de ore, 15 migranţi care încercau să treacă ilegal frontiera din Serbia, în România.

Recomandările editorilor
Ultima oră