Timiş: Al doilea grup de migranţi depistat la graniţa de vest în mai puţin de 24 de ore; şapte pakistanezi au fost prinşi când încercau să intre în ţară

Timiş: Al doilea grup de migranţi depistat la graniţa de vest în mai puţin de 24 de ore; şapte pakistanezi au fost prinşi când încercau să intre în ţară
FOTO: Poliţia de Frontieră

Şapte pakistanezi au fost prinşi de către poliţiştii de frontieră de la Jimbolia, judeţul Timiş, când încercau să intre ilegal în ţară din Serbia, aceştia fiind al doilea grup de migranţi depistat la graniţa de vest în mai puţin de 24 de ore.

Recomandările editorilor
Ultima oră